Moto2020

Slezské Motobloudění 2020

Už v pátek se za námi přijelo podívat pár lidí, bylo krásně a dobrá nálada sálala do širokého okolí. Večer jsme trávili hlavně s přáteli. Večírek gradoval povýšením Vočka mezi členy KST Opava, a tak se šlo spát docela pozdě.

V sobotu ráno se tedy nevstávalo moc dobře a první závodníci nás trošku překvapili 🙂 Vše jsme rychle dohnali a v 9:30 se vydal bloudit první závodník. V tu chvíli to ještě vypadalo, že počasí vyjde. Ale co motorkář a čert nechtěl. Zanedlouho začalo pršet, což některé stihlo na trati, některé po cestě k nám a některé to naneštěstí odradilo od závodění.

Déšť netrval dlouho,vysvitlo sluníčko, rozhodli jsme se vytáhnout hasičskou nádrž a naplnit ji ledovou vodou, kde si pár otužilců hovělo až nezdravě dlouho 😀 Během odpoledne nás navštívilo spoustu dalších známých i neznámých, ať už na motorce a nebo celé rodinky auty. Chvílemi bylo kočárků více než motorek. Děti každého věku se vyřádily na velkém dětském hřišti, které bylo součástí areálu hasičárny.

Kočárkobloudění

Závodu se zúčastnilo parádních 16 motorkářů a motorkářek. Poslední závodník se z trati vrátil v čas jejího uzavření. Proběhlo vyhlášení pořadí a rozdaly se drobné ceny.

Výsledky najdete zde: Výsledky Slezské Motobloudění 2020

Párty se rozjela do plných obrátek, snědlo a vypilo se spoustu dobrého jídla a pití, probíhaly konverzace nejen o motorkách a vznikaly nová přátelství. Dobrou náladu nerozházel ani večerní slejvák.

Lepší obrázek si uděláte, když si prohlídnete fotky, tady je jich pár:

Fotky Slezské Motobloudění 2020

Děkujeme Janě Míškové za krásné fotky, na které se podívejte zde:

https://misule75.rajce.idnes.cz/Slezske_motobloudeni_29.8.2020

Těšíme se na Vás příště!

Slezské Motobloudění 2020