Moto2020

Slezské Motobloudění 2020

Už v pátek se za námi přijelo podívat pár lidí a to včetně našich přátel z Velké Kraše. Bylo krásně a dobrá nálada sálala do širokého okolí. Večer jsme trávili příjmeným nic nedělním, pitím piva a hraním šipek. Večírek vygradoval povýšením Vočka mezi členy KST Opava, a tak se šlo spát docela pozdě.

V sobotu ráno se tedy, některým z nás, nevstávalo moc dobře a první závodníci nás trošku překvapili ? Vše jsme rychle dohnali a v 9:30 se vydal bloudit první závodník. V tu chvíli to ještě vypadalo, že počasí vyjde. Ale co motorkář a čert nechtěl. Zanedlouho začalo pršet, což některé stihlo na trati, některé po cestě k nám, ale nastěstí to některé neodradilo od závodění.

Déšť netrval dlouho, vysvitlo sluníčko, a tak jsme se rozhodli vytáhnout hasičskou nádrž a naplnit ji ledovou vodou, kde si pár otužilců hovělo až nezdravě dlouho ? Během odpoledne nás navštívilo spoustu dalších známých i neznámých, ať už na motorce a nebo celé rodinky auty. Chvílemi bylo kočárků více než motorek. Děti každého věku se vyřádily na velkém dětském hřišti, které bylo součástí areálu hasičárny.

Kočárkobloudění

Závodu se zúčastnilo parádních 16 motorkářů a motorkářek. Poslední závodník se z trati vrátil v čas jejího uzavření. Proběhlo vyhlášení pořadí a rozdaly se drobné ceny vítězům.

Výsledky najdete – Výsledky Slezské Motobloudění 2020

Párty se rozjela do plných obrátek, snědlo a vypilo se spoustu dobrého jídla a pití, probíhaly konverzace nejen o motorkách a vznikala nová přátelství. Dobrou náladu nerozházel ani večerní slejvák.

Lepší obrázek si uděláte, když si prohlídnete fotky.

Děkujeme Janě Míškové za krásné fotky, na které najdet zde.

Těšíme se na Vás příště!

Slezské Motobloudění 2020